כאן הקנייה בטוחה
כאן הקנייה בטוחה

תכשיטים מיוחדים, תכשיטי מעצבים של יוצרים מקומיים אפשר בעיקר למצוא באתר של כל אומן ואומן. לא תמצאו את התכשיטים המקוריים ברשתות הגדולות או בחנויות אשר הסחר שלהם מבוסס על מכירת מסות.
מי שאוהב דברים מיוחדים, תכשיטים שאין לאף אחד אחר, ימצא את עצמו מחפש לקנות תכשיט בבוטיקים קטנים, בסטודיו של האומן או באתר של מעצב התכשיטים אשר גם מוכר תכשיטים און ליין.
תקופת הקורונה והסגר הובילו לפריחה של אתרי האינטרנט המכירתיים והקנייה מרחוק התחילה לפרוח. כולנו הבנו שמשהו השתנה בהרגלי הקניה ואין צורך לכתת רגליים ולהגיע לחנות הפיזית.
יש מגוון עשיר של מעצבי תכשיטים וזה מביא לכך שיש חנויות אינטרנטיות רבות לתכשיטים, אשר כל אחת מהם מייצגת את האומן ואת הסגנון הכל כך מיוחד שלו. ניתן למצוא אתרי תכשיטים שמתמחים בתכשיטים לגבר או תכשיטים לאשה, תכשיטים עדינים או כשיטי נוכחות גדולים ומרשימים, תכשיטים בהזמנה או תכשיטים מתוך מלאי קיים, תכשיטים אופנה או תכשיטים קלאסיים ועוד ועוד.
באתר התכשיטים, התכשיטים לרוב מסודרים לפי קטגוריות כל שאפשר לסייר באתר ולמצוא את התכשיט אותו אתם מחפשים. כמו למשל: שרשרת חרוזים, מחרוזת פנינים, שרשראות ארוכות, שרשראות עם תליון, טבעות, צמידים, עגילים וכו'. 
מאד קל לעבור בין הקטגוריות, להתרשם מהתכשיט כפי שהוא או כפי שהוא מוצג על הדוגמנית. לרוב מוצגות מידות התכשיט וניתנת אפשרות להתאמה אישית. יתרה מזאת, מאחר והאתר הוא של האומן, הרי שניתן להזמין ממנו תכשיט בהזמנה אישית, בשילובים שמתאימים לך ושעונים על הצורך של באותו זמן.
מעצבי תכשיטים בעלי אתר תכשיטים מנהלים לרוב גם מועדון לקוחות אשר רכשו בעבר כבר תכשיט או מעוניינים ברכישת תכשיט מאותו מעצב בעתיד. חברי מועדון הלקוחות הם הראשונים לדעת על מבצעים וגם זוכים לרוב, בהנחה על רכישה חוזרת.
יתרונות נוספים ברכישה ישירות מהאומן, בנוסף על רכישת מוצר מקורי הם:
א. אין מחיר תיווך. זה מאפשר לרכוש את התכשיט במחיר סביר ללא עמלות ואחוזים של כל הסוכנים בדרך.
ב. מפרגנים למעצב תכשיטים ישראלי וככה מאפשרים לו להמשיך ולפתח את העסק ולהניע את הכלכלה המקומית
ג. רכישה ממעצב תכשיטים ישראלי - זו הציונות היום

כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להכנס לאתר, לחפש את התכשיט המתאים ולהזמין.
המשלוח בדרך.
לחצו כאן למעבר לאתר